Fundusze Europejskie
Strona główna/O nas/Napisali o nas/Mówią o nas

Napisali o nas/Mówią o nas

K MAG Magazyn

K MAG to dwujęzyczny magazyn popkulturowy obracający się w tematyce mody, sztuki, dizajnu, muzyki i filmu, obecny na polskim rynku od 10 lat. Obecnie wydawnictwo to nie tylko wersja drukowana pisma, ale także codziennie aktualizowany portal www.kmag.pl, na którym koncentruje się uwaga twórców magazynu i rozbudowane social media.

lubimyczytać.pl

Lubimyczytać.pl to serwis dla miłośników książek. Opinie, recenzje i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek. Tysiące opinii i recenzji książek czeka na Ciebie!

niepelnosprawni.pl

Prowadzony przez Integrację portal niepelnosprawni.pl to największy i najbardziej popularny serwis informacyjny w Polsce poruszający tematykę niepełnosprawności. Portal istnieje od 2003 r. Miesięcznie odwiedza go 200 tys. internautów, a co tydzień ponad 16 tys. osób otrzymuje newsletter informacyjny.

Przestrzeń innowacji

Czym jest przestrzeń innowacji? Miejscem, w którym dowiesz się jak innowacje zmieniają świat na lepsze. Bazą inspiracji do szukania niestandardowych rozwiązań odpowiadających na potrzeby, które widzisz w Twoim otoczeniu. Kompendium wiedzy niezbędnej do tworzenia nowatorskich pomysłów na rozwiązanie konkretnych problemów społecznych.

 NowyMarketing Where is the beef*?

NowymMarketingu Where’s the beef? – gdzie jest mięso?

"Gdzie jest konkret? Jeśli wiele razy zadawaliście sobie te pytania, czytając różnego rodzaju teksty dotyczące marketingu internetowego, to już wiecie, dlaczego powstał NowyMarketing. Za nasz cel stawiamy sobie dostarczenie Wam tego mięsa."

*Fraza “Where’s the beef”* została po raz pierwszy użyta w 1984 roku w reklamie telewizyjnej sieci restauracji “Wendy’s” i od tego momentu na stałe weszła do codziennego języka Amerykanów.

Granice.pl

www.granice.pl - wszystko o literaturze. Ponad 15000 recenzji, 150 tysięcy książek, 100 tysięcy wierszy i opowiadań. Co dziś chcecie przeczytać?

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich (SBP) jest organizacją pożytku publicznego,o blisko stuletniej tradycji, zrzeszająca ponad 7,5 tys. osób związanych z bibliotekarstwem i informacją naukową, ze wszystkich typów bibliotek: publicznych, akademickich, naukowych, specjalnych, szkolnych i pedagogicznych. Misją SBP jest działanie na rzecz rozwoju bibliotekarstwa, budowanie tożsamości zawodu bibliotekarza, integracja środowiska, a także kreowanie pozytywnego wizerunku bibliotek i zawodu bibliotekarza.

Instytut Książki

Instytut Książki jest narodową instytucją kultury. Zostali powołani przez Ministra Kultury do promocji polskiej literatury na świecie oraz popularyzacji książek i czytelnictwa w kraju.

TVP 3 Wrocław

TVP3 Wrocław – z Dolnoślązakami od 1962 roku! TVP3 Wrocław nadaje pasmo z Dolnego Śląska: od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 9.00, 12.30 – 12.45, 16.30 – 16.45 i 17.30 – 22.00. W weekendy w godz. 10.00 – 11.15 oraz 17.30 – 22.00. W pozostałych godzinach zapraszamy na całodobowe regionalne pasmo tworzone wspólnie z innymi ośrodkami Telewizji Polskiej – TVP3.

do góry