Strona główna/Aktualności/Ważny komunikat dla użytkowników LEGIMI!

Ważny komunikat dla użytkowników LEGIMI!

18 Grudnia 2020

Na koniec tego tygodnia, miesiąca i roku mam jeszcze dwie ważne informacje dla naszych Czytelników korzystających z platformy LEGIMI!

Na początek miło nam poinformować, że pozyskaliśmy dodatkowe środki od Biblioteki Narodowej (w wysokości 5 500 zł) na dostęp do ebooków i audiobooków na tej właśnie platformie. Dzięki temu zarejestrowani Czytelnicy mogą cieszyć się bezpłatnym dostępem do książek elektronicznych na swoich urządzeniach mobilnych i komputerach!

Druga ważna informacja dotyczy dostępu do kodów na 2021 rok dla zarejestrowanych i nowych użytkowników LEGIMI!

3 stycznia 2021 r. o północy Państwa dostęp do Legimi straci ważność. Ale nie martwcie się! Nasza Biblioteka nowe kody udostępniać będzie od 7 stycznia na dotychczasowych zasadach dostępnych na naszej stronie w zakładce E-ZASOBY (kliknij tutaj)

Dziękujemy za to, że byli Państwo z nami i liczymy na kolejne zaczytane dni i noce już w nowym roku.

Informacja o LEGIMI w 2021

#czytamy