Strona główna/Aktualności/WEŹ UDZIAŁ W AKCJI „PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE”

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI „PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE”

2 Listopada 2020

Miło nam poinformować, że Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja dołączyła do nowej akcji Kinder i wydawnictwa ZNAK.

Akcja polega na WIELKIEJ ZBIÓRCE KSIĄŻEK DO WSPÓLNEGO CZYTANIA dla małych bibliotek szkolnych i publicznych w Polsce, którym książek brakuje.

Nasza Instytucja zachęca więc rodziców do przynoszenia do naszej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” książek dla dzieci w wieku 2-14 lat. Nasza Biblioteka otrzymała od organizatorów specjalne kartony na te książki oraz DYPLOMY i ZAKŁADKI, które rozdawać będziemy darczyńcom.

Dodatkową nagrodą za zaangażowanie Czytelników i „szybkie” wypełnienie kartonów będzie szansa na wygranie dla Was w oleśnickiej Bibliotece - WIECZORKU AUTORSKIEGO z Ambasadorami KINDER - Michałem Rusinkiem, Zofią Karaszewską lub Sylwią Stano.

Plakat promujący akcję

RAZEM POMÓŻMY MAŁYM BIBLIOTEKOM!

MIEJSCE ZBIÓRKI KSIĄŻEK: Biblioteka Dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową”, ul. M. Reja 10 w godzinach pracy dostępnych na stronie www.biblioteka.olesnica.pl

Zdjęcie promujące akcję

Szczegóły na www.kinder.pl