Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Startuje nowy projekt oleśnickiej biblioteki!

Startuje nowy projekt oleśnickiej biblioteki!

11 Maja 2021

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja już dziś zaprasza bibliotekarzy z naszego regionu na cykl bezpłatnych szkoleń online w ramach projektu „Dzień dobry, witamy w bibliotece”. Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenia poruszające trzy obszary tematyczne:

  • dobrostan w czasie pandemii;
  • nowe technologie a potrzeby czytelników;
  • biblioteka hybrydowa.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu. Do udziału w prowadzeniu szkoleń zaprosiliśmy doświadczonych wykładowców i praktyków z firm specjalizujących się w szkoleniach dla bibliotekarzy takich jak: Good Books, Movus Movere. Pierwsze szkolenie już w maju - szczegóły jutro na naszej stronie oraz facebooku!

Szkolenia dla bibliotekarzy udało się zorganizować dzięki dofinansowaniu jakie otrzymała oleśnicka biblioteka z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Partnerstwo dla książki 2021”.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych bibliotekarzy z powiatu oleśnickiego i pobliskich miejscowości. Więcej informacji otrzymają Państwo pod adresem: lub telefonicznie pod numerem 533 351 408!

Plakat promujący szkolenia w ramach projektu

#szkolimy

do góry