Strona główna/Aktualności/Zaproszenie na bezpłatne szkolenie online dla (..)

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie online dla bibliotekarzy!

12 Maja 2021

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią zapraszamy na pierwsze, bezpłatne szkolenie online dla bibliotekarzy w ramach projektu oleśnickiej biblioteki publicznej „Dzień dobry, witamy w bibliotece”.

Temat szkolenia: „Jak zadbać o dobrostan w czasach Pandemii? Jak zatroszczyć się o dobro klientów ze szczególnymi potrzebami. Kontynuacja warsztatu”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 18.05.2021 r. (wtorek) w godz. 12.00 - 13.00 na platformie Teams. Prowadząca Pani dr Anna Hildebrandt - Mrozek, doświadczony coach, trener, konsultant i doradca w obszarach: zarządzania sobą, zarządzania zmianą, odkrywania talentów i mocnych stron, rozwijania inteligencji emocjonalnej.

W programie szkolenia m.in.:

• Szczęście i dobrostan człowieka. O co szczególnie potrzebujemy dziś zadbać?
  • Relacje w pracy. Emocje w pracy.
  • Biblioteka jako miejsce szczególnego spotkania. Jakie są tego korzyści?
  • Rola zaangażowania - jak skutecznie angażować osoby ze specjalnymi potrzebami w czasie pandemii.

Link do formularza zgłoszeniowego google znajdą Państwo poniżej:

Termin przyjmowania zgłoszeń od 12.05. do 17.05.2021 r.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Plakat promujący szkolenie w ramach projektu