Strona główna/Aktualności/Startują spotkania dla miłośników planszówek w (..)

Startują spotkania dla miłośników planszówek w bibliotece!

2 Listopada 2021

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja oficjalnie startuje z nową akcją dla miłośników planszówek! Po niezwykle udanym wydarzeniu w ramach tegorocznej Nocy Bibliotek rozpoczynamy comiesięczne spotkania pod znanym już hasłem „#Gry bez prądu w bibliotece”!

W każdą, pierwszą sobotę miesiąca, organizować będziemy dla Was w bibliotece przy ul. M. Reja 10 przestrzeń do grania, spotkań i ciekawych rozmów!

Fotorelacja z nocy planszówek podczas Nocy Bibliotek 2021  Fotorelacja z nocy planszówek podczas Nocy Bibliotek 2021  Fotorelacja z nocy planszówek podczas Nocy Bibliotek 2021

Ponownie wspierają nas oleśniccy fani planszówek dzięki którym poznać będziecie mogli nie tylko gry z naszego, bibliotecznego zbioru ale także wyjątkowe pozycje jak:

• "Detektyw"
  • "7 cudów świata"
  • "Santorini"
  • "Takenoko"
  • "Azul"
  • "This war of mine"
  • "Calico"
  • "Wsiąść do pociągu"
  • "Wielka pętla"

Pierwsze spotkanie już 06.11.2021 (sobota). Zaczynamy od godziny 15.00, gramy do 19.00*!

Plakat promujący spotkanie dla miłosników planszówek w listopadzie 2021

Zapraszamy!

P.S. Podczas spotkań chcemy również poznać Państwa głosy i sugestie dotyczące zakupu kolejnych gier do wypożyczania w bibliotece.

*Zgodnie z sugestiami uczestników godziny spotkań w kolejnych terminach mogą ulec zmianie