Strona główna/Aktualności/XI wystawa ekslibrisów „Ptaki Świata. Podniebi (..)

XI wystawa ekslibrisów „Ptaki Świata. Podniebi wędrowcy”

3 Listopada 2021

Przed nami XI międzynarodowa wystawa ekslibrisów i małych form graficznych. Bohaterami tej edycji są ptaki. Mali bohaterowie dnia codziennego, tak bardzo potrzebni nam i naturze.

Plakat promujący XI wystawę ekslibirsów

Czy zastanawiali się Państwo ile ptaków potrafią rozpoznać? Ile o nich wiedzą? Jakie ptaki żyją wokół nas?

Warto czasami się zatrzymać aby je poobserwować i wsłuchać się w ich śpiew. Badania potwierdzają, że obcowanie z naturą poprawia nasz komfort życia.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne do pobrania poniżej.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki powiązane
pdf 2021-11-03 Karta zgłoszeniowa - Application form.pdf