Strona główna/Aktualności/Mariusz Czubaj w oleśnickiej bibliotece!

Mariusz Czubaj w oleśnickiej bibliotece!

7 Października 2020

WYDARZENIE ODWOŁANE. Dowiedz się więcej - kliknij tutaj!

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy dla Was szczegóły spotkania z Mariuszem Czubajem - profesorem antropologii kultury, literaturoznawcą i autorem kryminałów! Przypominamy, że właśnie ukazała się jego nowa książka „Cios Kończący”. To szósty, ostatni tom cyklu z profilerem Rudolfem Heinzem.

Wydarzenie będzie kolejną okazją do spotkanie w ramach cyklu „Wystrzałowa jesień. Kryminał w roli głównej”

Widzimy się 23 października 2020 r. o godz. 18.00 w Sali konferencyjnej Biblioteki przy ul. M. Reja 10!

Ważna informacja! Na spotkanie z Mariuszem Czubajem obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w Wypożyczalni na ul. M. Reja 10 od 09.10.2020 r. w godzinach otwarcia Biblioteki. Liczba wejściówek ograniczona!

Prosimy także o stosowanie się do zaleceń umieszczonych w widocznych miejscach Biblioteki Głównej przy ul. M. Reja.  Podczas wydarzenia obowiązują:

- dystans społeczny

- dezynfekcja rąk