Strona główna/Aktualności/WAŻNY KOMUNIKAT DLA CZYTELNIKÓW!

WAŻNY KOMUNIKAT DLA CZYTELNIKÓW!

9 Października 2020

Ze względu na stały wzrost liczby zakażeń koronawirusem Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja również zdecydowała o wzmożeniu działań prewencyjnych. Dlatego dzisiaj (09.10.) podjęliśmy decyzję o:

• odwołaniu jutrzejszej GIEŁDY KSIĄŻKI zaplanowanej w ramach NOCY BIBLIOTEK (10.10.2020)
  • odwołaniu spotkania z MARIUSZEM CZUBAJEM w ramach akcji „WYSTRZAŁOWA JESIEŃ. KRYMINAŁ  W ROLI GŁÓWNEJ” (23.10.2020)

Jednocześnie informujemy, że nasze stałe usługi (wypożyczalnie, czytelnie, fonoteka) są dostępne w niezmienionej formie zgodnie z aktualnymi wytycznymi i godzinami otwarcia podanymi na naszej stronie www.biblioteka.olesnica.pl

Zapraszamy więc do korzystania z naszej oferty, a także do odwiedzin w ramach NOCY BIBLIOTEK w sobotę 10.10. w godzinach od 16.00 do 22.00.

P.S. AKTUALIZACJE i INFORMACJE na temat pozostałych, zaplanowanych działań publikować będziemy na bieżąco na naszej stronie oraz na naszych profilach facebookowych. Zapraszamy więc do śledzenia i kontaktu.

Plakat informujący o odwołaniu GIEŁDY KSIĄŻKI  Plakat informujący o odwołaniu spotkania z Mariuszem Czubajem