Strona główna/Aktualności/Lista 75 książek na 75-lecie naszej biblioteki!

Lista 75 książek na 75-lecie naszej biblioteki!

13 Października 2021

Oto ona! Lista 75 książek na 75-lecie naszej biblioteki!

Grafika promująca listę książek w ramach plebiscytu TOP 75

Prezentujemy Wam alfabetyczną listę tytułów, które nasi Czytelnicy zgłosili w ramach plebiscytu „TOP 75”. Wszystkie zgłoszone książki musiały pochodzić z naszych zbiorów bibliotecznych co oznacza, że każdy z polecanych tytułów jest dostępny do wypożyczenia właśnie u nas!

Dzięki temu możecie nie tylko podpatrzeć jakie tytuły podobają się innym Czytelnikom, ale też sami zatopić się w lekturę wybranej książki. Liczymy, że dzięki tej liście powiększy się też Wasza osobista lista ulubionych książek!

Polecamy i raz jeszcze dziękujemy wszystkim Czytelnikom za zgłoszenia w plebiscycie!

Informacja o plebiscycie TOP 75  Alfabetyczna lista tytułów wybranych w plebiscycie TOP 75 - część 1 z 5  Alfabetyczna lista tytułów wybranych w plebiscycie TOP 75 - część 2 z 5

P.S. Lista w formie dokumentu pdf. jest do pobrania poniżej!

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz