Strona główna/Aktualności/"DOMOWE ZOO" - wakacyjne warsztaty z oleśnicką (..)

"DOMOWE ZOO" - wakacyjne warsztaty z oleśnicką Biblioteką! Odcinek 1 - ZEBRA

6 Lipca 2020

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja startuje z wakacyjnymi zajęciami dla najmłodszych!

W tym roku w nowej, zmienionej formule warsztatów w formie online!

W każdy wakacyjny poniedziałek lipca i sierpnia publikować będziemy dla naszych najmłodszych Czytelników krótkie filmy w ramach cyklu „DOMOWE ZOO”!

Wspólnie z Biblioteką dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową”:

• poznacie ciekawostki ze świata zwierząt,
  • stworzycie własne, domowe zoo,
  • dowiecie się jakie ciekawe tytuły książek możecie znaleźć w naszej Bibliotece!

Zapraszamy więc wszystkich rodziców i opiekunów do  wspólnej zabawy z dziećmi lub wnukami! Zapraszamy także do polubienia i udostępniania!

To nasze pierwszej warsztaty w wirtualnej odsłonie. Bardzo tęsknimy za naszymi zajęciami z najmłodszymi Czytelnikami w Bibliotece, ale mamy nadzieję, że podczas oglądania i warsztatów w domu będziecie mieli tyle zabawy jak my podczas ich tworzenia!

Muzyka użyta w materiale: https://www.bensound.com

Grafika sowy: www.freepik.com

P.S. Wszystkie odcinki będą dostępne na naszym kanale w serwisie YouTube, a szablony do zajęć dostępne będą do pobrania na naszej oficjalne stronie www.biblioteka.olesnica.pl

Kategoria: Powiązane pliki [2]