Strona główna/Aktualności/Zimowa propozycja w ramach akcji "KSIĄŻKA NA WEEKEND"

Zimowa propozycja w ramach akcji "KSIĄŻKA NA WEEKEND"

8 Stycznia 2021

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zachęca do „chwytania” za kolejne tytuły w 2021 roku w ramach akcji „KSIĄŻKA NA WEEKEND”.

Dzisiaj pozostajemy jeszcze w klimatach świąt. Oto „zimowa” propozycja od Ani z Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową”.

Polecam Państwa milusińskim przepiękny zbiór opowiadań „Zimowa kraina cudów”.

Bohaterami książki są zwierzęta, a akcja tych uroczych i pełnych magii opowiastek, dzieje się w magicznym okresie bożonarodzeniowym. Jeśli macie Państwo w zwyczaju długie zimowe wieczory spędzać na wspólnym czytaniu - ta książka będzie idealnym wyborem na ten czas.

Dzieci z pewnością zachwyci jeżyk Higgy i jego przyjaciele Gabby, Rilly i Betty, a także ciepła historyjka o niedźwiadku o imieniu Briar, który razem ze swą misiową mamą przygotowywał się do świątecznego, leśnego przyjęcia. W książce nie zabraknie historii o przyjaźni, pomocy i miłości czyli tych wartościach, które niezmiennie kojarzą nam się z Bożym Narodzeniem.

Z życzeniami zdrowia i wspaniałych książek w 2021 roku oraz miłych spotkań w oleśnickiej bibliotece.
Anna Zielińska-Rybak

Okładka książki