Zapraszamy na 146. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży!
15 Stycznia 2024Biblioteka Pod Pegazem zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży.

Tym razem omawiana będzie "Biblioteka o północy" Matta Haiga. Książka ta obiecuje dostarczyć wiele emocji, inspiracji i tematów do fascynującej dyskusji.
Przypominamy, że spotkania w ramach Klubu to nie tylko okazja do wymiany poglądów na temat książki, ale także do budowania wspólnoty miłośników literatury. Każdy głos jest ważny, każda refleksja może otworzyć nowe horyzonty.
- 8 lutego (czwartek) o godz. 18.00.
- Biblioteka Pod Pegazem, ul. F. Kleeberga 4.
