Strona główna/Aktualności/Wystawa online „40 lat „SOLIDARNOŚCI” w Dziale (..)

Wystawa online „40 lat „SOLIDARNOŚCI” w Dziale Dokumentów Życia Społecznego Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja”

31 Sierpnia 2020

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zaprasza do oglądania wystawy online „40 lat „SOLIDARNOŚCI” w Dziale Dokumentów Życia Społecznego Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja”.

Na galerię składają się m.in. zdjęcia, plakaty, druki okolicznościowe i wycinki z prasy które zgromadziliśmy na przestrzeni lat funkcjonowania w Bibliotece Działu Dokumentów Życia Społecznego.

Wybierzcie się z nami w historyczną podróż w czasie i zobaczcie jak idea solidarności wpłynęła na nasze miasto.

Autorzy fotografi:

• Krzysztof Dziedzic