Strona główna/Aktualności/"DOMOWE ZOO" - wakacyjne warsztaty z oleśnicką (..)

"DOMOWE ZOO" - wakacyjne warsztaty z oleśnicką Biblioteką! Odcinek 8 - ŻABKA

31 Sierpnia 2020

Epidemia COVID-19 niestety nie pozwoliła nam się tradycyjnie spotykać z młodymi Czytelnikami na zajęciach wakacyjnych w Bibliotece ale mamy nadzieję, że ta nowa, wirtualna forma warsztatów online przypadła Wam do gustu.

Dzisiaj oficjalnie publikujemy ostatni odcinek warsztatów pn. „DOMOWE ZOO”, przygotowanych przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową”.

Przez okres wakacji publikowaliśmy dla Was krótkie, instruktażowe filmiki dzięki którym mogliście stworzyć niesamowite i kolorowe zwierzątka przy okazji ucząc się wielu ciekawostek z królestwa zwierząt!

Wszystkie odcinki dostępne są na naszym oficjalnym kanale w serwisie YouTube więc jeśli szukać będzie inspiracji do zabawy zachęcamy do odwiedzin!

A bohaterem ostatniego odcinka została ŻABKA! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Muzyka użyta w materiale: www.bensound.com

Grafika sowy: www.freepik.com

Kategoria: Powiązane pliki [1]