Strona główna/Aktualności/Wystawa "Cztery pory roku" już do oglądania na Rynku w (..)

Wystawa "Cztery pory roku" już do oglądania na Rynku w Oleśnicy!

25 Marca 2021

Zgodnie z zapowiedzią od dzisiaj możecie oglądać na Rynku w Oleśnicy naszą wyjątkową wystawę „Cztery pory roku” Oleśnica w obiektywie Daniela Grodzińskiego.

Na wystawę składa się aż 41 fotografii, które pochodzą z Działu Dokumentów Życia Społecznego Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja. Ich autorem jest Daniel Grodziński, którego fotografie trafiały m.in. na okładkę magazynu National Geographic Traveler Poland.

Wystawa jest częścią obchodów jubileuszu 75-lecia funkcjonowania w Oleśnicy biblioteki publicznej.

Pogoda za oknem aż zachęca do spacerów więc po wizycie w Bibliotece zapraszamy na oleśnicki rynek do oglądania wystawy!