Strona główna/Aktualności/Wykład "Wokół Lema" już dostępny online!

Wykład "Wokół Lema" już dostępny online!

13 Września 2021

Na naszym kanale w serwisie YouTube dostępny jest już do oglądania zapowiadany wykład online "Wokół Lema"!

Wykład poprowadził Daniel Odija (ur. 1974) - prozaik z wykształcenia pedagog, scenarzysta komiksowy, autor słuchowisk, sztuk teatralnych, komentarzy do filmów dokumentalnych oraz animator kultury. Autor zbiorów opowiadań Szklana huta (2005), Przezroczyste głowy (2018) oraz powieści Ulica (2001), Tartak (2005), Niech to nie będzie sen (2008) i Kronika umarłych (2010). Za swoją twórczość wielokrotnie nagradzany. Dwukrotnie nominowany do Literackiej Nagrody Nike. Jego proza została przetłumaczona na kilkanaście języków.

Więcej informacji o prowadzącym znajdziecie na stronie.

Zapraszamy do oglądania!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.