Strona główna/Aktualności/WAŻNY KOMUNIKAT DLA CZYTELNIKÓW!

WAŻNY KOMUNIKAT DLA CZYTELNIKÓW!

23 Października 2020

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi i w trosce o bezpieczeństwo użytkowników Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja wprowadza dodatkowe zasady funkcjonowania, które obowiązywać będą od 26.10. (poniedziałek).

Jednocześnie chcielibyśmy w tym miejscu PODZIĘKOWAĆ NASZYM CZYTELNIKOM za dotychczasowe odpowiedzialne i przemyślane korzystanie z naszej oferty. Dziękujemy, że wyrozumiale dostosowujecie się do wytycznych obowiązujących w naszej instytucji! Cieszymy się, że w tak trudnym dla wszystkich czasie udowadniacie jak ważna jest książka i kontakt z nią - zarówno w formie tradycyjnej jak i w formie elektronicznej.

To m.in. dzięki Wam i Waszym decyzjom udało się naszej Bibliotece sprawnie i bezpiecznie powrócić do funkcjonowania i bez przeszkód realizować naszą podstawową misję.

A teraz pierwsza, ważna i nowa informacja dla użytkowników korzystających z usług CZYTELNI KSIĄŻEK i PRASY. Wprowadzamy od poniedziałku stałą przerwę w funkcjonowaniu czytelni w godzinach od 12.00 do 12.30 na WIETRZENIE i DEZYNFEKCJĘ POMIESZCZENIA! Pamiętajcie o tym planując swoją wizytę w tym miejscu!

Kolejne info, w sprawie limitu osób, które jednocześnie mogą przebywać w Bibliotece już jutro!

Plakat informujący od przerwach na wietrzenie i dezynfekcję pomieszczeń Czytelni