Strona główna/Aktualności/UWALNIAMY LEKTURY!!!

UWALNIAMY LEKTURY!!!

10 Listopada 2020

Drodzy Czytelnicy! Ruszamy z nową akcją #NIEZOSTAWIAMCZYTELNIKA, w której proponować będziemy Wam rozwiązania by nie stracić kontaktu z KSIĄŻKĄ i BIBLIOTEKĄ!

Na początek, specjalnie dla uczniów podstawówek i szkół ponadpodstawowych, proponujemy wsparcie w ramach działań pod hasłem „UWALNIAMY LEKTURY”!

W związku z zamknięciem nie tylko naszej placówki ale także bibliotek szkolnych, a kierując się m.in. wytycznymi Biblioteki Narodowej chcemy pomóc Wam w dostępie m.in. do lektur szkolnych, słowników czy encyklopedii, które mogą być Wam niezbędne do codziennej pracy i nauki.

Dlatego jeśli PILNIE potrzebujecie wsparcia ZADZWOŃCIE DO NAS a my postaramy się umożliwić Wam dostęp do poszukiwanych materiałów i tytułów!

Kontaktować się można z naszymi placówkami w godzinach od 08.00 do 16.00 pod podanymi poniżej numerami:

• Biblioteka Centralna - Wypożyczalnia dla dorosłych t: 533 351 404
  • Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” t: 533 351 405