Strona główna/Aktualności/TARGI NGO ONLINE - ODCINEK 6

TARGI NGO ONLINE - ODCINEK 6

8 Grudnia 2020

Kolejny reportaż przedstawia Fundację Manufaktura Inicjatyw.

Fundacja od 10 lat w różnych miejscach na Dolnym Śląsku prowadzi działania z zakresu aktywizacji zawodowej osób szukających pracy, wspiera wolontariat i obywatelskie działania mieszkańców, oferuje wsparcie psychologiczne dla osób w potrzebie i pomaga osobom niepełnosprawnym.

Marcin Romanowski (doradca zawodowy, a także prezes i jeden z założycieli Fundacji) opowie o aktualnych działaniach i specyfice pracy Fundacji.

Zapraszamy!

Więcej informacji o Fundacji Manufaktura Inicjatyw znajdziecie na stronie internetowej i Facebooku.

Kamera, montaż i oprawa graficzna: Piotr Sakowski w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Evviva l’arte.

Targi NGO w Oleśnicy odbywają się w ramach projektu: „Centrum Aktywności Obywatelskiej w Długołęce i Oleśnicy” realizowanego przez Fundację Manufaktura Inicjatyw i Fundację Dignum przy współpracy z Oleśnicką Biblioteką Publiczną im. Mikołaja Reja dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Miasta Oleśnica.