Strona główna/Aktualności/Kalendarze na rok 2021 dla naszych Czytelników!

Kalendarze na rok 2021 dla naszych Czytelników!

6 Grudnia 2020

MIKOŁAJKI wypadają w tym roku w niedzielę więc prezenty od nas dla Was będą czekały do odbioru od poniedziałku 7 grudnia!

Dla Czytelników mamy kalendarze na 2021 rok - w tym roku są to ścienne kalendarze trójdzielne.

Teraz nic Wam nie umknie bo wygodnie, praktycznie i z miesięcznym wyprzedzeniem będziecie mogli zaznaczać terminy zwrotu książek, daty spotkań autorskich, giełdy książki, spotkania DKK czy urodziny najbliższych.

Mamy nadzieję, że oleśnicka Biblioteka również jest Wam bliska i w roku 75. rocznicy powstania naszej instytucji tłumnie będziecie nas odwiedzać.

Zdjęcia promujące kalendarz na 2021 rok

Liczymy, że kalendarz z tej okazji, na którym widnieje fotografia naszej siedziby i która jest autorstwa Daniela Grodzińskiego (którego zdjęcia trafiały m.in. na okładkę magazynu NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELER POLAND) przypadnie Wam do gustu i udekoruje pięknie ściany w Waszych domach.

Zdjęcia promujące kalendarz na 2021 rok

Kalendarze, zupełnie bezpłatnie, czekają do odbioru dla naszych Czytelników w

• Wypożyczalni dla Dorosłych, Czytelni Książek i Prasy, Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży "Pod Sową" (przy ul. M. Reja 10)
  • oraz w Bibliotece "Pod Pegazem" (przy ul. F. Kleeberga 4) w godzinach otwarcia.

Liczba kalendarzy ograniczona!