Strona główna/Aktualności/Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim!

Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim!

21 Września 2021

7 października 2021 r., o godzinie 18.00, zapraszamy do oleśnickiej biblioteki na kolejne w tym roku spotkanie autorskie! Dzisiaj zachęcamy Was do udziału w spotkaniu z Jakubem Małeckim!

Plakat promujacy spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim

Jakub Małecki - pisarz, autor dziewięciu książek, m.in. bestsellerowego Dygotu, Rdzy oraz Śladów, nominowanych do Nagrody Literackiej NIKE.

Laureat Złotego Wyróżnienia Nagrody im. Jerzego Żuławskiego, nagrody Śląkfa oraz nagrody Książka Miesiąca „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, nominowany również do Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, nagrody im. Stanisława Barańczaka, oraz dwukrotnie do Nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Publikował w „Przekroju“, „Newsweeku”, „Polityce”, „Angorze”, „Miesięczniku ZNAK”, „Nowej Fantastyce” i „Tygodniku Powszechnym”.

W roku 2017 został laureatem stypendium „Młoda Polska” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji o autorze znajdziecie na jego stronie:

www.jakubmalecki.pl

Okładka książki   Okładka książki   Okładka książki   Okładka książki

Fotografie okładek książek autorstwa Jakuba Małeckiego pochodzą ze strony Wydawnictwa SQN: https://www.wsqn.pl/autorzy/jakub-malecki/

Ważna informacja! Na spotkanie z Jakubem Małeckim obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w Wypożyczalni na ul. M. Reja 10 od 22.09.2021 r. w godzinach otwarcia Biblioteki. Liczba wejściówek ograniczona!

Prosimy także o stosowanie się do zaleceń umieszczonych w widocznych miejscach Biblioteki Głównej przy ul. M. Reja. Podczas wydarzenia obowiązują:

• dystans społeczny
  • dezynfekcja rąk