Strona główna/Aktualności/"ŚWIATŁEM MALOWANE"

"ŚWIATŁEM MALOWANE"

3 Grudnia 2020

CZUWAJ!

Pamiętacie o naszej fotograficznej akcji „ŚWIATŁEM MALOWANE”?

W specjalnym albumie „ŚWIATŁEM MALOWANE” na naszej stronie opublikowaliśmy kolejne fotografie autorstwa Pana Edwarda Niczypora.

Tym razem na podstawie wyjątkowej prośby i z wyjątkowej okazji.

10 grudnia 2020 roku swoja 75. rocznicę powstania obchodzić będzie ZHP Hufiec Oleśnica! Na podstawie ich zgłoszenia przewertowaliśmy zbiory Działu Dokumentów Życia Społecznego i udało nam się znaleźć archiwalne zdjęcia m.in.

• z defilady harcerskiej z okazji nadania hufcowi Oleśnica imienia „Bohaterskich Lotników Polskich” (czerwiec 1970 r.),
  • czy dokumentację fotograficzną z opieki w ramach pomocy zimą osobom starszym (luty 1982 r.).

ZHP Hufiec Oleśnica życzymy kolejnych, wielu lat działania, wielu sukcesów i wiele radości! Mamy nadzieję, że ten prezent od Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja Wam się spodoba.

Zapraszamy więc do oglądania!

Więcej o akcji "ŚWIATŁEM MALOWANE" kliknij tutaj