Strona główna/Aktualności/Premiera wykładu on-line "Jak zadbać o szczęśliwe (..)

Premiera wykładu on-line "Jak zadbać o szczęśliwe życie?"

19 Marca 2021

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja z ogromną radością zaprasza na wykład on-line pani Anny Hildebrandt-Mrozek - ”Jak zadbać o szczęśliwe życie?”

Stali bywalcy biblioteki oraz uczestnicy spotkań Akademii Rodzica, później Akademii Rozwoju, dobrze znają panią prelegentkę z interesujących warsztatów i wykładów, jakie odbywały się w oleśnickiej bibliotece.

W czasach pandemii zapraszamy na wykład on-line, którego temat koresponduje z Międzynarodowym Dniem Szczęścia, obchodzonym 20 marca.

P.S. W materiale video m.in. mowa będzie o książce „Projekt DOBRE ŻYCIE” Marleny Kossakowskiej. Dla zainteresowanych więc ważna informacja - książka jest dostępna do wypożyczenia w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja.