Strona główna/Aktualności/Plebiscyt "TOP 75" - losowanie nagród wśród uczestników (..)

Plebiscyt "TOP 75" - losowanie nagród wśród uczestników akcji!

22 Września 2021

Dzisiaj (22.09.) po godzinie 12.00 na naszym oficjalnym kanale na portalu Facebook "Biblioteka w Oleśnicy" odbyło się losowanie nagród w ramach plebiscytu „TOP 75 czyli 75. książek na 75-lecie Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja”.

Gdy w 1946 roku oficjalnie otwarto Bibliotekę Publiczną w Oleśnicy jej księgozbiór liczył 712 woluminów. Teraz to już ponad 69 000 dostępnych tytułów!

Z okazji 75 urodzin naszej biblioteki ogłosiliśmy więc w lutym tego roku plebiscyt „TOP 75”!

Zasady były proste: każdy uczestnik, zgodnie z opublikowanym regulaminem dostępnym na naszej stronie, mógł zgłosić jeden, ulubiony tytuł ze zbiorów naszej Biblioteki, a na podstawie zebranych zgłoszeń powstała oleśnicka lista 75 tytułów, które Waszym zdaniem warto przeczytać.

Ta oficjalna lista wkrótce pojawi się na naszej stronie, a dzisiaj wylosowaliśmy trzy osoby, które otrzymają od nas nagrody książkowe za udział w akcji!

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji i gratulujemy wylosowanym uczestnikom. Z wylosowanymi osobami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo na dane podane w formularzu zgłoszeniowym!