Strona główna/Aktualności/PROGRAM TARGÓW NGO ONLINE

PROGRAM TARGÓW NGO ONLINE

23 Listopada 2020

Witamy w nowym tygodniu!

Jak podobała Wam się pierwsza videoprezentacja w ramach naszych Targów NGO online?

Mamy nadzieję, że bardzo a to dopiero początek. Przed nami jeszcze 5 wyjątkowych odcinków, które będziemy publikować w kolejne wtorki i czwartki aż do 8 grudnia 2020 r.!

By być na bieżąco z premierami na kanale Biblioteki w serwisie YouTube i na naszym profilu facebookowym Targi NGO online publikujemy program kolejnych odcinków i przy okazji zapraszamy już jutro na premierę ODCINKA 2! Bohaterem kolejnej części targów będzie Stowarzyszenie Evviva l'arte! Zapraszamy!

Program TARGÓW NGO ONLINE

Targi NGO w Oleśnicy odbywają się w ramach projektu: „Centrum Aktywności Obywatelskiej w Długołęce i Oleśnicy” realizowanego przez Fundację Manufaktura Inicjatyw i Fundację Dignum przy współpracy z Oleśnicką Biblioteką Publiczną im. Mikołaja Reja dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Miasta Oleśnica.