Strona główna/Aktualności/PLENEROWA GIEŁDA KSIĄŻKI JUŻ W LIPCU!

PLENEROWA GIEŁDA KSIĄŻKI JUŻ W LIPCU!

2 Lipca 2020

Drodzy Czytelnicy, zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej dostaliśmy zielone światło do organizacji wydarzeń na mapie kulturalnej Biblioteki.

Dlatego w dniach 14 - 15 lipca 2020 roku (wtorek i środa) zapraszamy na PLENEROWĄ GIEŁDĘ KSIĄŻEK!

Po okresie obostrzeń związanych z pandemią jest to pierwsze wydarzenie kulturalne, na jakie zapraszamy - oczywiście aby zachować bezpieczeństwo Czytelników i zasady reżimu sanitarnego określone w przepisach prosimy o założenie maseczek,  zachowanie dystansu społecznego i  dezynfekcję rąk.

Mając na uwadze, że nic nie zastąpi osobistego kontaktu Czytelnika z książką, przygotowaliśmy dla Państwa pozycje z literatury pięknej - kryminały, sensacje, romanse, obyczajowe i poezję oraz książki z zakresu sztuki współczesnej, architektury, historii literatury, historii sztuki, kina, sportu.

Na giełdzie znajdą się również rzadkie, pojedyncze egzemplarze, zapomniane tytuły i okładki oraz encyklopedie, z  których terminy będziecie Państwo mogli skonfrontować z Wikipedią.

Serdecznie zapraszamy!

• 14-15 lipca 2020
  • Godz. 10.00-17.00
  • Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja 10
  • ul. M. Reja 10, Oleśnica

Plakat promujący GIEŁDĘ KSIĄŻKI. W centralnej części znajduje się rysunek biegnącej książki. Na jej okładce data wydarzenia - 14 i 15 lipca 2020. Poniżej godziny wydarzenia - od 10.00 do 17.00 i miejsce - Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja, ul. M. Reja 10. Na samy dole logo Biblioteki.