Strona główna/Aktualności/PILNA INFORMACJA!

PILNA INFORMACJA!

4 Listopada 2020

W związku z najnowszymi decyzjami Rządu informujemy, że Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja (Wypożyczalnia dla Dorosłych, Czytelnia Książek i Prasy, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” przy ul. M. Reja 10 oraz Biblioteka „Pod Pegazem” przy ul. F. Kleeberga) zostanie zamknięta dla użytkowników od 07.11.2020 r. (sobota) do 29.11.2020 r.

W związku z tym wydłużamy godziny otwarcia ww. placówek w dniach 05.11. (czwartek) i 06.11. (piątek). Nasze placówki będą czynne w tych dwóch dniach od 9.00 do 19.00!

Szczegółowe informacje w sprawie limitów wypożyczanych książek, terminów i możliwościach zwrotu książek, planowanych akcjach i wydarzeniach etc. publikować będziemy od jutra na naszej stronie internetowej www.biblioteka.olesnica.pl!

Grafika informująca o wydłużonych godzinach pracy w dniach 05 i 06 listopada 2020