Strona główna/Aktualności/Już wkrótce otwarcie Biblioteki "Pod Pegazem"!

Już wkrótce otwarcie Biblioteki "Pod Pegazem"!

27 Maja 2020

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla miłośników książek! Od 01.06.2020 r., po długiej przerwie, otwieramy dla Was także Bibliotekę „Pod Pegazem”, która mieści w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka przy ul. F. Kleeberga 4!

Poniżej publikujemy godziny otwarcia i zasady udostępniania

• Poniedziałek - wtorek: 10.30 - 17.30
  • Środa - czwartek - piątek: 8.30 - 15.30
  • Soboty: nieczynne

Główne zasady udostępniania zbiorów na czas epidemii:

1. Można oddawać i wypożyczać tylko książki i multimedia.
  2. Zwiększa się limit wypożyczonych książek do 15.
  3. Zwiększa się limit wypożyczonych książek mówionych do 15 (wypożyczalnia audiobooków w Bibliotece „Pod Pegazem”).
  4. Zwiększa się limit wypożyczonych płyt z muzyką do 15 (fonoteka w Bibliotece „Pod Pegazem”).
  5. Zwiększa się limit zamówień do 5.
  6. Nie można korzystać ze zbiorów na miejscu.
  7. Nie można korzystać z czasopism.
  8. Nie udostępniane są stanowiska komputerowe dla czytelników.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń umieszczonych w widocznych miejscach Biblioteki „Pod Pegazem”.

W razie pytań prosimy o kontakt:
t: 533 351 406 (Biblioteka „Pod Pegazem”, w podanych wyżej godzinach); e:

P.S. Czas zamknięcia dla Czytelników wykorzystaliśmy m.in. na prace konserwacyjne i remonty. Zobaczcie więc na zdjęciach jak wyglądają odświeżone przestrzenie Biblioteki „Pod Pegazem”. W obecnej chwili jeszcze niedostępne ale, mamy nadzieję, że wkrótce znów wypełnią się Czytelnikami!