Strona główna/Aktualności/3 220 WYPOŻYCZEŃ!!!

3 220 WYPOŻYCZEŃ!!!

9 Listopada 2020

Ostatnio niewiele dobrych newsów więc śpieszymy z pomocą. Tydzień zaczynamy od kolejnych podziękowań dla Was - ponownie udowodniliście, że faktycznie Oleśnica to MIASTO WYJĄTKOWYCH MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻEK i wystarczyły na to 2 dni!

Gdy dowiedzieliśmy się o zamknięciu Bibliotek w środę i zdecydowaliśmy się na wydłużenie godziny pracy w czwartek i piątek spodziewaliśmy się Was tłumnie w Bibliotece ale kolejny raz mile nas zaskoczyliście.

Tylko w ciągu tych dwóch dni przed zamknięciem wypożyczyli Państwo 3 220 książek i płyt z książkami mówionymi na CD!

BRAWO WY!

Przy okazji przypominamy, że nie zostawiamy Was w czasie zamknięcia bez pomocy!

Na początek przypominamy Wam m.in. o usłudze LEGIMI dla zarejestrowanych Czytelników naszej Biblioteki. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie www.biblioteka.olesnica.pl w ZAKŁADCE KATALOGI

Grafika promująca rekord wypożyczeń w Bibliotece