Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Kalendarium wydarzeń

Kalendarium wydarzeń

terminarz dnia 05.11.2022

I urodziny "Rejówek w bibliotece"!

Miejsce: Oleśnicka Biblioteka Publiczna, ul. M. Reja 10/Sala konferencyjna
Kategoria: Biblioteka
Data: 2022-11-05
Godzina: 15:00
Biblioteka / 2022-11-05

10 października - Dzień Gier Planszowych! To idealny moment by zaprosić Was na kolejne spotkanie dla miłośników planszówek! Jednak listopadowe „Rejówki” będą wyjątkowe. Mija bowiem dokładnie rok od naszego pierwszego spotkania, które odbyło się w ramach Nocy Bibliotek 2021! To właśnie podczas tego wydarzenia (9.10.2021 r.) pojawiła się idea cyklicznych spotkań. I jak po roku widać był to pomysł w dziesiątkę!

Zapraszamy Was więc 5 listopada na pierwsze urodziny „Rejówek w bibliotece”! Będzie to idealna okazja jeśli chcecie zacząć swoją przygodę z grami planszowymi! Nie tylko będziecie mieli szansę poznać gry na co dzień dostępne do wypożyczania w zbiorach naszej biblioteki, ale także spotkacie oleśnickich (i nie tylko) miłośników gier, którzy chętnie dzielą się swoimi grami i wytłumaczą Wam zasady i instrukcje nawet najbardziej skomplikowanej planszówki - najlepiej w praktyce dołączając do wspólnej rozgrywki!

Planujemy także dla Was parę niespodzianek więc zapisujcie sobie już datę spotkania w kalendarzu, śledźcie naszą stronę i profil facebookowy oraz dołączajcie do grupy: Rejówki - oleśnicka grupa sympatyków gier planszowych!

do góry