Strona główna/Aktualności/Kalendarium wydarzeń

Kalendarium wydarzeń

terminarz dnia 23.09.2022

Tydzień Szczęścia w Szkole 2022 w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja!

Miejsce: Oleśnicka Biblioteka Publiczna, ul. M. Reja 10/Sala konferencyjna
Kategoria: Biblioteka
Data: 2022-09-23
Godzina: 10:00
Biblioteka / 2022-09-23

Nasza placówka razem z Movus Movere i panią dr Anną Hildebrandt-Mrozek, inicjatorką Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole, wraz partnerem wydarzenia Szkołą Podstawową nr 3 w Oleśnicy i Nadleśnictwem Oleśnica  pragną propagować ideę szczęścia  w miejscu pracy i nauki. W związku  z  tym zapraszamy do udziału w Tygodniu Szczęścia w szkole zorganizowanym w naszej bibliotece.

Plan wydarzeń Tygodnia Szczęścia

• 20 września 2022 -  godz. 16.30 w holu biblioteki  przy Reja 10 wernisaż prac plastycznych „Szczęśliwe dzieci” wykonanych przez uczniów z oleśnickich szkół. Każda szkoła  zgłasza maksymalnie 2 prace płaskie, w formacie A4 opatrzone metryczką. Termin składania prac do 16 września 2022 w Bibliotece dla dzieci i Młodzieży „Pod Sową' Reja 10 1 piętro.
  • 20 września 2022- godz.  17.00 sala konferencyjna Biblioteki Reja 10 parter wykład inaugurujący obchody Tygodnia Szczęścia w Szkole pani doktor Anny Hildebrandt-Mrozek - ”Szczęście i dobrostan - jak zadbać o siebie w szkole i w domu?” dla rodziców i nauczycieli, wychowawców, opiekunów, dyrektorów szkół.
  • 21  września 2022 god.z 10.00 - warsztaty "Blisko natury" - spotkanie z przedstawicielami Nadleśnictwa Oleśnica dla uczniów klas 2-4 oleśnickich szkół. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy klas do 16 września lub do wyczerpania miejsc pod nr telefonu 533 351 405
  • 23 września 2022 godz. 10.00 - koncert "Talenty i mocne strony". Uczestnikami koncertu mogą być uczniowie klas 4-8. Podczas koncertu wykonawcy zaprezentują swoje talenty wokalne, taneczne, gry na instrumencie. Szkoła typuje 1 przedstawiciela placówki (solista lub zespół). Zgłoszenia oraz wszelkie pytania dotyczące wydarzenia należy przesyłać do 16 września do p. Agnieszki Pyczkowskiej na adres mailowy . W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko wykonawcy i opiekuna artystycznego, tytuł oraz przybliżony czas trwania prezentacji. Uczestnicy prezentują się do podkładu muzycznego na nośniku zewnętrznym lub akompaniamentu na własnym instrumencie

Zapraszamy!