Strona główna/Aktualności/Kalendarium wydarzeń

Kalendarium wydarzeń

terminarz dnia 05.03.2022

"Rejówki w bibliotece" - zapraszamy 5.03.2022!

Miejsce: Oleśnicka Biblioteka Publiczna, ul. M. Reja 10/Sala konferencyjna
Kategoria: Biblioteka
Data: 2022-03-05
Godzina: 15:00
Biblioteka / 2022-03-05

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zaprasza na kolejne w tym roku spotkanie dla miłośników planszówek!

Po miesięcznej przerwie wracamy do organizacji (w każdą, pierwszą sobotę miesiąca), "Rejówek w bibliotece" przy ul. M. Reja 10 czyli przestrzeni do grania, spotkań i ciekawych rozmów!

Podczas wydarzenia dostępne będą gry planszowe z zasobów Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” a także gry planszowe z Biblioteki „Pod Pegazem”.

Będzie więc okazja zagrać w takie tytuły jak:

• Monopoly Fortnite
  • Wsiąść do pociągu - Europa
  • Klątwa Faraona
  • Dixit
  • Mafia
  • Dłuuugi spacer
  • Zakazana wyspa
  • Kotobirynt
  • Catan
  • Rummy
  • Sen
  • Cortex2 i Cortex3
  • Alias
  • i inne

Ważne! Tego dnia na Sali również pojawią się oficjalne puszki do zbiórki funduszy w ramach akcji Fundacji Tomek i Tola „Pomoc dla Ukrainy”.

Zapraszamy 5.03.2022 (sobota). Zaczynamy od godziny 15.00 i gramy do 21.00 więc skończycie nawet najbardziej rozbudowaną rozgrywkę!