Strona główna/Aktualności/Kalendarium wydarzeń

Kalendarium wydarzeń

terminarz dnia 06.12.2021

Mikołajkowy Dzień Przebaczenia w oleśnickiej bibliotece!

Miejsce: Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja przy ul. M. Reja 10 oraz Biblioteka "Pod Pegazem" przy ul. F. Kleebrega 4
Kategoria: Biblioteka
Data: 2021-12-06
Godzina: 09:00

Z okazji 75-lecia Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja oraz w ramach zbliżających się Mikołajek mamy dla Was prezent! Dzień Przebaczenia - ponownie zapraszamy Czytelników do skorzystania z akcji anulowania kar na koncie! Nie zapomnij swojej karty i wypożyczonych książek!

Zapraszamy 6.12.2021 (poniedziałek) w godzinach od 9.00 do 19.00 do: Wypożyczalni dla Dorosłych, Czytelni Książek i Prasy, Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” przy ul. M. Reja 10 oraz do Biblioteki „Pod Pegazem” przy ul. F. Kleeberga 4!

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego przypadku! Ureguluj swoją sytuację na koncie i ciesz się ponownie z pełnej oferty usług oleśnickiej biblioteki.

Giełda Książki

Miejsce: Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja/Klub Seniora
Kategoria: Biblioteka
Data: 2021-12-06 - 2021-12-07
Godzina: 10:00

Drodzy Czytelnicy,

Z okazji Mikołajek 2021, Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. M. Reja, organizuje Giełdę Książek, która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2021 r., w godzinach od 10.00.00 do 17.00 w siedzibie Biblioteki przy ul. Reja 10.

Będą na Państwa czekać książki z wielu dziedzin wiedzy m.in. z historii, filozofii, religioznawstwa, techniki i nauk ścisłych. Dla miłośników literatury pięknej przygotowaliśmy powieści obyczajowe, sensacyjne, kryminały, fantastykę, reportaże oraz bardzo szeroki wybór bajek dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy!