Strona główna/Aktualności/Zaproszenie na kolejne bezpłatne szkolenie online dla (..)

Zaproszenie na kolejne bezpłatne szkolenie online dla bibliotekarzy!

30 Sierpnia 2021

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. M. Reja zaprasza na trzecie bezpłatne szkolenia online dla bibliotekarzy i instruktorów w ramach projektu „Dzień dobry, witamy w bibliotece”.

Temat szkolenia: Podcasty - czym są i jak wykorzystać ich potencjał w bibliotece?

Informacja o szkoleniu:

Czym są podcasty i w czym tkwi sekret ich rosnącej popularności? Szkolenie zapoznaje uczestników z definicją i rodzajami podcastów. Przykłady podcastów tworzonych przez biblioteki w Polsce i na świecie pokażą uczestnikom, w jaki sposób za pośrednictwem tego medium mogą realizować cele biblioteki. Uczestnicy otrzymają wskazówki dotyczące procesu tworzenia podcastu (sprzęt, montaż, platforma hostingowa, promocja) i okazję, aby wspólnie przygotować projekt własnego podcastu.

Prowadząca: Natalia Kościńska

Polonistka z powołania i wykształcenia, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, członkini Stowarzyszenia Badaczy Popkultury i Edukacji Popkulturowej „Trickster”. Przez dwa lata aktywnie działała w studenckiej rozgłośni radiowej “Uniradio”, gdzie tworzyła autorskie audycje i zajmowała się promocją. Od 2019 roku tworzy podcast “Słowiańskości”, którego ideą jest popularyzacja wiedzy na temat szeroko pojętej słowiańszczyzny - w tym kultury ludowej, historii i popkultury. Ma na koncie wiele wystąpień publicznych (prelekcji i warsztatów), prowadziła zajęcia z zakresu popkultury i marketingu internetowego na Uniwersytecie Wrocławskim. Prywatnie fanka literatury (nie tylko) fantastycznej, gier planszowych i filmów o okrętach podwodnych. Oprócz tego strzela z łuku i podróżuje po Polsce. W Good Games zajmuje się realizacją mobilnych gier terenowych i online.

Data szkolenia: 08.09.2021 r.
Godzina: 9:00 - 14:00

Uczestnictwo w szkoleniu prosimy potwierdzić w formularzu google do dnia 06.09.2021 r. pod adresem: https://forms.gle/GTeafN36tiN3jMzA6

Jeśli będą mieć Państwo problem z rejestracją na szkolenie poprzez formularz google prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego w pliku do pobrania poniżej i przesłanie go na adres:

Przed szkoleniem otrzymają Państwo link do spotkania na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Plakat promujący kolejne szkolenie w ramach projektu Biblioteki

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz