Zapraszamy na wakacyjne spotkania dla miłośników planszówek!
7 Lipca 2022Po dłuższej przerwie zapraszamy do udziału w wakacyjnej odsłonie bibliotecznej akcji „Rejówki w bibliotece” czyli w spotkaniach dla miłośników gier planszowych w Sali konferencyjnej przy ul. M. Reja 10.

W tym miesiącu widzimy się wyjątkowo w sobotę 16 lipca 2022. Gramy tradycyjnie od 15.00 do 21.00. Do sprawdzenia zarówno planszówki dostępne do wypożyczenia na co dzień w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” jak i gry ze zbiorów Biblioteki „Pod Pegazem”.

Można także przynosić własne gry by spróbować rozgrywki z innymi uczestnikami spotkania.

Zapraszamy!
Fot. Łukasz Lasek i Patrycjusz Tuchowski - „Rejówki w bibliotece” (07.05.2022)
