Strona główna/Wydarzenia/Zapraszamy na wakacyjne spotkania dla miłośników (..)

Zapraszamy na wakacyjne spotkania dla miłośników planszówek!

7 Lipca 2022

Po dłuższej przerwie zapraszamy do udziału w wakacyjnej odsłonie bibliotecznej akcji „Rejówki w bibliotece” czyli w spotkaniach dla miłośników gier planszowych w Sali konferencyjnej przy ul. M. Reja 10.

Plakat promujący spotkanie dla miłosników planszówek w Bibliotece w dniu 16.07.2022

W tym miesiącu widzimy się wyjątkowo w sobotę 16 lipca 2022. Gramy tradycyjnie od 15.00 do 21.00. Do sprawdzenia zarówno planszówki dostępne do wypożyczenia na co dzień w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” jak i gry ze zbiorów Biblioteki „Pod Pegazem”.

Fotorelacja z majowego spotkania w ramach akcji   Fotorelacja z majowego spotkania w ramach akcji

Można także przynosić własne gry by spróbować rozgrywki z innymi uczestnikami spotkania.

Fotorelacja z majowego spotkania w ramach akcji   Fotorelacja z majowego spotkania w ramach akcji

Zapraszamy!

Fot. Łukasz Lasek i Patrycjusz Tuchowski - „Rejówki w bibliotece” (07.05.2022)

do góry