Strona główna/Aktualności/Zapraszamy na plenerową "Giełdę Książki"

Zapraszamy na plenerową "Giełdę Książki"

23 Kwietnia 2021

Światowy Dzień Książki to dobry dzień na ogłoszenie daty plenerowej (i pierwszej w tym roku) Giełdy Książki!

15 i 16 maja 2021 roku spotkacie nas od 09.00 do 17.00 na Rynku w Oleśnicy gdzie pojawimy się jako jedna z atrakcji planowanego w te dni Jarmarku Wspaniałości!

Plakat promujący majową Giełdę Książki

A wraz z książkami znajdziecie nas pod nowiutkim namiotem bibliotecznym zamówionym specjalnie na potrzeby wydarzeń plenerowych! Dzisiaj przed Biblioteką sprawdziliśmy jego możliwości i potencjał i musimy przyznać, że prezentuje się pięknie!

Nowy namiot oleśnickiej biblioteki do wydarzeń plenerowych  Nowy namiot oleśnickiej biblioteki do wydarzeń plenerowych

Zapraszamy więc i do zobaczenia!