Strona główna/Wydarzenia/Wręczenie nagrody za konkurs na kartę jubileuszową!

Wręczenie nagrody za konkurs na kartę jubileuszową!

7 Maja 2026

6 maja zwyciężczyni konkursu na kartę jubileuszową biblioteki, 9-letnia Tosia, odebrała upominek oraz swoją nową kartę biblioteczną z rąk Dyrektor Oleśnickiej Biblioteki Publicznej Anny Zasady.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i mamy nadzieję, że korzystanie z nowej karty bibliotecznej będzie sprawiało wiele radości oraz zachęcało do odkrywania kolejnych książkowych przygód!

Kobieta w białej koszuli i różowej spódnicy czyta z kartki. Obok stoi dziewczynka w wieku szkolnym. W tle ciemne biurko o oknoKobieta w białej koszuli i różowej spódnicy pokazuje kartę dziewczynce w wieku szkolnym, która stoi obok niej. W tle ciemne biurko o oknoKobieta w białej koszuli i różowej spódnicy i dziewczynka w wieku szkolnym stoją obok siebie i pozują do zdjęcia. Dziewczynka trzyma kolorowy dyplom, kartę i białą torbę papierową. W tle ciemne biurko

do góry