Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Witamy na nowej stronie Internetowej!

Witamy na nowej stronie Internetowej!

24 Kwietnia 2020

Witamy na nowej stronie Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja!

W zakładce "Dla czytelnika" znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszej oferty, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • jak zapisać się do naszej Biblioteki?
  • jakie zasady wypożyczania i korzystania z usług obowiązują w Bibliotece?
  • jak przedłużyć termin zwrotu wypożyczonych książek?
  • w jakich godzinach możesz odwiedzać Bibliotekę?

W zakładce "Nasza oferta" znajdziesz szczegółowe opisy naszych wydarzeń i akcji czytelniczych. Tutaj też informacje o usługach, które oferujemy w naszej instytucji.

Informacje o bieżących działaniach znajdziesz w "Aktualnościach".

W zakładce „Katalogi” znajdziesz m.in.:

  • przekierowanie na Dolnośląski Zasób Biblioteczny gdzie możesz swobodnie przeszukiwać katalogi 38 bibliotek publicznych Dolnego Śląska, w tym oczywiście zasoby Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja. Tutaj również możesz zalogować się na swoje konto z dostępem do swojej karty bibliotecznej z listą wypożyczonych tytułów i m.in. możliwością samodzielnego przedłużenia terminu zwrotu książek.
  • listę e-zasobów (czyli zasobów elektronicznych) z których możesz skorzystać będąc zarejestrowanym Czytelnikiem Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja, a także opisy i linki do innych przydatnych i polecanych przez nas Bibliotek Cyfrowych, Bibliotek Internetowych i platform oferujących elektroniczny, bezpłatny dostęp do swoich zbiorów.

Kliknięcie w LOGO Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja, które umieszczone jest w lewnym, górnym rogu strony pozwoli Ci na szybkie przekierowanie i powrót na "Stronę główną"

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach otwarcia Biblioteki pod numerami telefonów oraz adresami e-mailowymi podanymi w zakładce "Kontakt".

do góry