Strona główna/Aktualności/WAŻNY KOMUNIKAT!

WAŻNY KOMUNIKAT!

29 Kwietnia 2020

Drodzy Czytelnicy! Zgodnie z dzisiejszą informacją Premiera Mateusza Morawieckiego 4 maja 2020 roku biblioteki mogą zostać otwarte.

Dlatego decyzją Burmistrza Oleśnicy oraz dyrektora Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja od 4 maja będzie również czynna:

• Wypożyczalnia Główna wraz z Biblioteką dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” działające przy ul. M. Reja 10.

W kolejnych dniach poinformujemy Państwa o dokładnych wytycznych korzystania z naszych zbiorów w tych placówkach i godzinach otwarcia!

Ważne! Biblioteka „Pod Pegazem”, która znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka przy ul. Kleeberga 4 POZOSTAJE NADAL ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA!

Zgodnie z wytycznymi rządowymi i rekomendacjami Biblioteki Narodowej także w Oleśnicy dostęp do CZYTELNI (w tym korzystania ze zbiorów, czasopism i komputerów na miejscu) POZOSTAJE WYŁĄCZONY DLA CZYTELNIKÓW!

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie i na naszym profilu Facebookowym – Biblioteka w Oleśnicy

Więcej informacji:

t: 533 351 410 (w godzinach od 08.00 do 16.00)
e: