Strona główna/Aktualności/WAKACYJNA MOBILNA CZYTELNIA NA BASENIE LETNIM ATOL POWRACA!

WAKACYJNA MOBILNA CZYTELNIA NA BASENIE LETNIM ATOL POWRACA!

7 Sierpnia 2020

Mamy dla Was sprawdzony przepis na udany, letni wypoczynek!

Po raz kolejny rozszerzamy dla Was ofertę oleśnickiego basenu letniego ATOL. Dzięki współpracy Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego ATOL z Oleśnicką Biblioteką Publiczną im. Mikołaja Reja oraz grupą rowerową Oleśnica Bajk Stajl, w słoneczne niedzielne popołudnia, ponownie skorzystać będziecie mogli z bezpłatnej oferty mobilnej czytelni rowerowej BOOKWORM!

Na basenie letnim stacjonować będzie nasza biblioteka, a w niej książki dla dzieci i dorosłych, magazyny, komiksy i poradniki! Wypatrujcie nas już w ten weekend!

Zapraszamy! Spotkajmy się w Atolu!

#spotkajmysięwatolu #czytamy #bookworm

Plakat promujący akcję biblioteki mobilnej BOOKWORM na basenie letnim atol. Na zdjęciu trzykołowa biblioteka rowerowa z rozłożonymi książkami. W lewym rogu logo organizatorów akcji: Biblioteki, grupy rowerowej Oleśnica Bajk Stajl oraz Kompleksu Rekreacyjnego ATOL