Strona główna/Aktualności/Urodzinowe spotkanie w ramach "Rejówek w bibliotece" za (..)

Urodzinowe spotkanie w ramach "Rejówek w bibliotece" za nami!

7 Listopada 2022

I urodziny "Rejówek" przeszły do historii! Prawie 50 uczestników podczas sobotniego wydarzenia to dowód, że warto było "pielęgnować" te comiesięczne spotkania dla miłośników gier planszowych w oleśnickiej bibliotece! Dziękujemy za wsparcie wszystkim, którzy pomagają od początku tworzyć ten "klub”! Cieszymy się, że tak licznie dołączacie do naszego wydarzenia, cieszymy się, że zapraszacie swoich znajomych i cieszymy się, że dzielicie się z innymi, nowymi uczestnikami swoją pasją do spędzania czasu z grami planszowymi!

W tym miejscu dziękujemy także Pani Małgorzacie Burzyńskiej za przygotowanie słodkiej, urodzinowej niespodzianki dla wszystkich uczestników listopadowego wydarzenia!

Życzymy udanego tygodnia, a już teraz zapraszamy Was na grudniowe spotkanie 3.12.2022 (sobota) tradycyjnie od 15.00 do 21.00! Widzimy się w sali konferencyjnej biblioteki przy ul. M. Reja 10.