Strona główna/Aktualności/Unikatowa KARTKA POCZTOWA w ramach NIGHT WALK OLEŚNICA (..)

Unikatowa KARTKA POCZTOWA w ramach NIGHT WALK OLEŚNICA 2020!

14 Grudnia 2020

By zachęcić Was do udziału w naszym projekcie NIGHT WALK Oleśnica 2020 chcieliśmy przygotować materiały promocyjne, które będą nie tylko "informacyjne" ale też "ładne i praktyczne".

Tak powstała unikatowa seria ULOTEK wraz "wyrywanymi" KARTKAMI POCZTOWYMI z tegorocznym hasłem projektu "OLEŚNICA. MIASTO, KTÓRE INSPIRUJE" i grafiką promocyjną.

Zdjęcia promujące kartkę projektu NIGHT WALK OLEŚNICA 2020

Wygodne "2w1" dla każdego fana naszego miasta Oleśnica!

Kartki od środy będą dostępne do odbioru w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja przy ul. M. Reja 10 oraz w placówkach naszych partnerów.

Kartki możecie wysyłać z pozdrowieniami do przyjaciół i rodziny z zaproszeniem do naszego miasta lub wrzućcie w ramkę i udekorujcie nimi swoje ściany.

Zdjęcie kartek promujących projekt NIGHT WALK OLEŚNICA 2020

NIGHT WALK 2020 w Oleśnicy odbywa się w ramach projektu: „Centrum Aktywności Obywatelskiej w Długołęce i Oleśnicy” realizowanego przez Fundację Manufaktura Inicjatyw i Fundację Dignum przy współpracy z Oleśnicką Biblioteką Publiczną im. Mikołaja Reja dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Miasta Oleśnica.