Strona główna/Aktualności/Startuje nowy projekt "TARGI NGO ONLINE"

Startuje nowy projekt "TARGI NGO ONLINE"

13 Listopada 2020

JEDEN PROJEKT, SZEŚĆ UNIKATOWYCH ORGANIZACJI i MNÓSTWO INSPIRACJI DO DZIAŁAŃ i ROZWIJANIA SWOICH PASJI! JUŻ WKRÓTCE STARTUJĄ „TARGI NGO ONLINE”!

Oficjalnie ruszamy z promocją WYJĄTKOWEGO WYDARZENIA I PROJEKTU!

Na początku miło nam poinformować, że Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja wspólnie z Fundacją Manufaktura Inicjatyw ponownie realizują projekt „CENTRUM AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ W DŁUGOŁĘCE I OLEŚNICY”!

To już druga edycja tego projektu, którą mamy przyjemność koordynować i realizować w Oleśnicy. Przypominamy, że w ramach I edycji w 2019 r. udało nam się zrealizować m.in.:

• NIGHT WALK Oleśnica czyli Nocny Spacer w Oleśnicy,
  • spotkania z inspirującymi ludźmi w ramach działań pod nazwą „POSITIVE VIBES czyli POZYTYWNE WIBRACJE W BIBLIOTECE”,
  • a także cykl bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców w Bibliotece m.in. z zakładania i prowadzenia fundacji i stowarzyszeń.

W tym roku formuła działań z wiadomych przyczyn musiała ulec zmianie ale RUSZAMY!

Zaczynamy od TARGÓW NGO ONLINE!

Do współpracy zaprosiliśmy fantastyczne organizacje i grupy, które działają na terenie naszego miasta i powiatu:

- Fundację Manufaktura Inicjatyw z Wrocławia,

- Fundację OFCA,

- Stowarzyszenie Evviva l’arte,

- Grupę Oleśnica Bajk Stajl,

- Młodzieżową Radę Miasta Oleśnicy

- Fundację Tomek i Tola

Wspólnie przygotowaliśmy dla Was materiały video w formie 6 ODCINKÓW, które publikować będziemy na oficjalnym kanale Biblioteki w serwisie YouTube

Dzięki tym materiałom w formie videoprezentacji nie tylko będziecie mieli okazję poznać bliżej te organizacje i ludzi, którzy za nimi stoją ale przede wszystkim dowiecie się jak dołączać do organizowanych akcji rozwijając przy tym swoje pasje i pomagając innym!

Premiera pierwszego odcinka już wkrótce! Bądźcie z nami!

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA FACEBOOKOWA PROFILU TARGÓW:

Targi NGO w Oleśnicy odbywają się w ramach projektu: „Centrum Aktywności Obywatelskiej w Długołęce i Oleśnicy” realizowanego przez Fundację Manufaktura Inicjatyw i Fundację Dignum przy współpracy z Oleśnicką Biblioteką Publiczną im. Mikołaja Reja dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Miasta Oleśnica.

Plakat promujący TARGI NGO ONLINE