Strona główna/Wydarzenia/"Rejówki w bibliotece", czyli kolejne spotkanie dla (..)

"Rejówki w bibliotece", czyli kolejne spotkanie dla miłośników planszówek!

8 Stycznia 2024

Zapraszamy wszystkich miłośników planszówek na pierwsze w tym roku spotkanie w ramach „Rejówek w bibliotece”.

Widzimy się 20 stycznia w przestronnej Sali konferencyjnej oleśnickiej biblioteki przy ul. M. Reja 10! Gramy od 15.00 do 21.00. Do sprawdzenia planszówki dostępne do wypożyczenia na co dzień w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową", a także gry ze zbiorów prywatnych uczestników wydarzenia! Jeśli więc gracie i szukacie towarzystwa do wspólnej rozgrywki lub chcecie zacząć swoją przygodę z planszówkami, to serdecznie zapraszamy!

Plakat promujący spotkanie dla miłośników gier planszowych

do góry