Strona główna/Aktualności/Pożegnanie wakacji na basenie letnim!

Pożegnanie wakacji na basenie letnim!

19 Sierpnia 2021

ATOL Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny, Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja oraz grupa rowerowa Oleśnica Bajk Stajl wspólnie żegnają wakacje!

Abyście jak najlepiej spędzili te ostatnie dni urlopu przygotowujemy dla Was na tę sobotę (21.08) mobilną czytelnię na basenie letnim!!! W zaaranżowanej przez Oleśnica Bajk Stajl strefie z wygodnymi leżakami stacjonować będzie ich rower biblioteczny BOOKWORM wypełniony po brzegi książkami, magazynami i komiksami przekazanymi przez oleśnicką bibliotekę!

Swobodnie, bezpłatnie i bez potrzeby posiadania karty bibliotecznej „złapać” będzie mogli za wybrane tytuły by umilić sobie czas na basenie!

Dodatkowo szykujemy dla Was książkowe „niespodzianki”, które czekać będą w naszej bibliotecznej strefie!

Zapraszamy! 21.08.2021 (sobota) od 10.00 do 20.00!

Plakat promujący mobilną czytelnię na basenie letnim ATOL