Strona główna/Aktualności/Podsumowanie Dnia Przebaczenia!

Podsumowanie Dnia Przebaczenia!

12 Maja 2022

Dzień zaczynamy od małego podsumowania wczorajszego Dnia Przebaczenia, który odbywał się z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

W ramach jednodniowej akcji anulowania kar na koncie do Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja zwrócono aż 706 tytułów (688 książek i 18 płyt z fonoteki w Bibliotece „Pod Pegazem”). Tego dnia odwiedziło nas 297 osób! Dziękujemy za wizytę! Cieszymy się, że z „czystą kartą” mogą Państwo ponownie korzystać z naszej bogatej oferty usług!

Podumowanie majowego Dnia Przebaczenia

Przy okazji przypominamy sposoby przedłużania terminu wypożyczonych zbiorów. Mogą to Państwo zrobić:

• osobiście
  • telefonicznie oraz mailowo (numery telefonów oraz adresy mailowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt”)
  • samodzielnie po zalogowaniu się na Konto Czytelnika poprzez katalog Dolnośląskiego Zbioru Bibliotecznego Instrukcje logowania znajdą Państwo również na naszej stronie w zakładce „Katalogi")