Pierwsze w nowym roku spotkanie Klubu Książkowych Jeżyków za nami
11 Stycznia 2024Za nami pierwsze w tym roku spotkanie uczestników Klubu Książkowych Jeżyków.
Mimo mroźnego popołudnia, klubowicze nie zawiedli i w dobrych humorach przybyli, aby wspólnie z rodzicami cieszyć się literackimi propozycjami Biblioteki „Pod Sową” dotyczącymi tym razem-ptaków.
Dzieci wysłuchały z uwagą opowiadania Anieli Cholewińskiej-Szkolik z cyklu „Misia i jej mali pacjenci" - ”Pacjentka z karmnika”. Tekst literacki ukazywał potrzebę troski o małych, skrzydlatych przyjaciół w okresie zimowym. Klubowicze otrzymali w nim sporą porcję wiedzy o ptakach, które zimują w naszej strefie klimatycznej oraz wskazówki jak o nie dbać i czym można je karmić, a czego absolutnie im nie podawać. Później przyszedł czas, jak zawsze, na zabawy plastyczne. Powstały ptaszki z papieru, piórek i cekinów, które sprawiły, że prace klubowiczów nabrały karnawałowego charakteru. Kolejne klubowe spotkanie Książkowych Jeżyków już za miesiąc.
Do zobaczenia.

Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków
Fotorelacja ze spotkania Klubu Książkowych Jeżyków