Strona główna/Aktualności/Pakiety w ramach NIGHT WALK OLEŚNICA 2020!

Pakiety w ramach NIGHT WALK OLEŚNICA 2020!

15 Grudnia 2020

INFORMACJA O PAKIETACH WARSZTATOWYCH W RAMACH NIGHT WALK OLEŚNICA

W ramach projektu NIGHT WALK OLEŚNICA 2020 przygotowaliśmy limitowane zestawy pakietów warsztatowych uzupełniających opublikowane przez nas materiały video w serwisie YouTube - PLAYLISTA "NIGHT WALK OLEŚNICA 2020"!

Każdy pakiet dostosowany jest pod instrukcję zawartą w danym odcinku naszych videoprezentacji.

Są to:

• pakiety edukacyjne „EDU” od szkoły Sky Blue Education (warsztat budowania rakiety);
  • pakiety artystyczne „ART” od Spółdzielni Artystycznej MAK (warsztaty tworzenia zielonego obrazu w technice asamblaż);
  • pakiety ekologiczne „EKO” od Fundacji Ekopotencjał Przestrzeń Mozliwości (warsztat ZERO WASTE - domowe kosmetyki i środki czystości w 5 min.);
  • pakiety naturalne „GREEN” od pracowni CUDA i MIŁOSTKI (warsztaty tworzenia wianków zimowych);
  • pakiety historyczne „STORY” od Fundacji Kachny („SPACEROWNIKI HISTORYCZNE” wraz z kolorowanką dla najmłodszych).

Dzięki tym materiałom i opublikowanym instrukcjom samodzielnie w domu będziecie mogli przygotować interesujący Was warsztat!

Pakiety do odbioru u koordynatora projektu w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja przy ul. M. Reja 10, pokój 11, od 16.12.2020 w godzinach od 13.00 do 16.00 (w pozostałe dni od 09.00 do 16.00 do wyczerpania materiałów). 21.12.2020 (poniedziałek) z przyczyn organizacyjnych wydawanie pakietów będzie wstrzymane. Zapraszamy od wtorku 22.12. w podanych wyżej godzinach.

WAŻNE! Warunkiem otrzymania pakietu warsztatowego jest m.in. zrealizowanie i przesłanie fotorelacji z realizacji warsztatów!

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 533 322 092 w godzinach od 09.00 do 16.00 lub mailowo pod adresem

NIGHT WALK 2020 w Oleśnicy odbywa się w ramach projektu: „Centrum Aktywności Obywatelskiej w Długołęce i Oleśnicy” realizowanego przez Fundację Manufaktura Inicjatyw i Fundację Dignum przy współpracy z Oleśnicką Biblioteką Publiczną im. Mikołaja Reja dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Miasta Oleśnica.