Strona główna/Aktualności/O podróżach maluchem przez Afrykę!

O podróżach maluchem przez Afrykę!

1 Września 2022

Dla wszystkich, którzy już tęsknią za wakacyjnymi podróżami w nieznane mamy rewelacyjną propozycję!

29 września w czwartek o godzinie 18.00 zapraszamy do biblioteki przy ul. M. Reja 10 na spotkanie z cyklu „Z Biblioteką przez Świat”. Gościem biblioteki będzie Arkady Paweł Fiedler - podróżnik, pasjonat dalekich wypraw samochodowych, producent filmów podróżniczych, autor i storyteller. Od wielu lat oddaje się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów. Między innymi pomysłodawca i organizator wypraw samochodowych oraz projektu filmowo-podróżniczego PoDrodze, w 2009 r. - PoDrodze - Maluchem wzdłuż granic Polski, w 2014 r. - Maluchem przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic), w 2016 r. -  Maluchem przez Azję. Organizator projektu Electric Explorer African Challenge 2018 - pierwszej w historii podróży samochodem elektrycznym wzdłuż kontynentu afrykańskiego (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic).

Podróż maluchem przez Afrykę  Podróż maluchem przez Afrykę

Podczas spotkania w Oleśnicy posłuchamy o jego podróżach maluchem przez Afrykę.

Podróż maluchem przez Afrykę  Podróż maluchem przez Afrykę

Po spotkaniu zapraszamy na stoisko z książkami autora.

Plakat promujący spotkanie z cyklu

Wstęp wolny! Zapraszamy!